למשרד

למשרד

מתנות למשרד 

מתנות למשרד הינן אטרקטיביות  לא רק למי שמקבל אותן אלא בעיקר למי שמעניק אותן. מדובר בעיקר בבעלי עסקים, אשר המתנה מאפשרת להם למתג את עצמם באמצעותה ולהפוך אותה למוצר לקידום מכירות וזאת מבלי שייגרע דבר מהאפקט שאמורה ליצור המתנה, מהרושם שהיא אמורה להשאיר. 
מתנות למשרד משמשות אמצעי להבעת הערכה והוקרה, כמו גם לחשיפת מי שנותן אותן, ובכך יוצר לעצמו אפיק שיווקי אפקטיבי ועצמתי, שהרי מתנה למשרד ניצבת על שולחן או על מדף, גלויה לעין כול. זו מתנה  שאינה מתכלה והערך המוסף שלה הוא בחשיפתה המתמדת לעיני אנשים.

מחפשים רעיונות לנתינת מתנות למשרד

קניון פרץ מהווה מקור בלתי נדלה למימוש רעיונות למתנות למשרד. דוגמאות? בבקשה: מכתביות, כרטיסי ביקור, שעוני קיר ושעונים שולחניים, מחשבונים שולחניים, מעמד שולחני יוקרתי ומהודר ( מתאים להוקרת מנהלים בכירים ומי שאתם חפצים ביקרו ורוצים להביע את הערכתכם הרבה אליו או אליה), פסלונים ועוד.

מתנות למשרד בחותם אישי ובמיתוג עסקי

עיניכם הרואות והקוראות עדות: לא חסרות דוגמאות למתנות. ניתן להעשיר ולהעצים את הרושם שהן יותירו אצל מקבליהן באמצעות ריקמה או חריטה עם הקדשה אישית ובעיקר במיתוג- כאשר מדובר במתנה שאותה מעניקים בעלי עסקים וחברות, אשר טבעי ולגיטימי שהם ירצו שהכול יידעו מי העניק את המתנה ולא רק מי קיבל אותה.

עלות חד פעמית- תועלת מצטברת לטווח ארוך

מתנות למשרד ממותגות מקובלות במקומות רבים. אילו היה מדובר בעסקה היה ניתן לתאר אותה במונח  WIN-WIN מאחר שמדובר במעשה שבו שני הצדדים יוצאים נשכרים. מתנה למשרד הופכת לערוץ שיווקי פתוח, שאין צורך לשלם בעבורו. החשיפה ניתנת למפרסם עצמו בחינם (להוציא עלות חד פעמית בעבור המתנה).  במונחים של עלות- תועלת אין מתנה רווחית, כדאית, מועילה ומשתלמת יותר למי שמעניק אותה...

מתנות למשרד מועשרות

 קניון פרץ הוא מקור למציאת מתנות למשרד מסוגים שונים ובטווחי מחיר גדולים, כך שניתן להתאים מתנה לפי התקציב שעומד לרשותכם. בנוסף למתנה הראשית, העיקרית, תמיד אפשר לצרף אליה פרחים, ממתקים וברכה אישית, ייחודית, כתובה בכתב יד, המשדר חוסר רשמיות ובעיקר טבוע בחותם אישי. לא אחת, דווקא הפרטים הקטנים הנלווים אל המתנה הגדולה הם המרגשים ביותר. 
נשמח לסייע לכם בייעוץ ובהמלצה לבחירת מתנות למשרד לכל מטרה שהיא. מעתה ואילך אתם כבר יודעים כי אין לכם לא סיבה ולא צורך לחפש מתנות למשרד בפרט ומתנות בכלל במקומות אחרים.