הדפסה

הדפסה

הדפסת תמונות על מוצרים

מתנות שמחות הן כאלו שיש בהן מסר אישי. כאלו שמצליחות לרגש גם כשמדובר בחפץ קטן, אפילו יומיומי. בין אם מצורף אליהן מסר מודפס שאומר במילים את כל מה שמרגישים או תמונה שמנציחה רגע מאושר, אלו מתנות שכדאי לשמור עליהן קרוב קרוב והן תמיד יזכירו רגעים שמחים. 

הדפסת תמונות על מוצרים היא דרך נפלאה להנציח רגעים שמחים של ביחד, לבטא דרך תמונה רגשות של אהבה, משפחתיות או שמחה או פשוט ליצור מזכרת בלתי נשכחת. 
אנחנו בקניון פרץ מציעים הדפסה על מוצרים שונים שיכולה להפוך כל חפץ למתנה מיוחדת במינה. 

מגוון מוצרים להדפסה אישית

מתיקי גן ובית ספר דרך כוסות ועד לחולצות ופריטי לבוש אחרים, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוצרים שישמשו אתכם ליצירת המתנה המושלמת. אם הוטלה עליכם המשימה למצוא מתנה שווה לכל הילדים בגן, ליצור מתנות אישיות לחגים לעובדים בחברה שלכם או לקנות מתנות למשתתפים ביום הולדת חגיגית במיוחד – תוכלו למצוא אצלנו מבחר גדול של אפשרויות. 
מתנות לגן הילדים: 
הדפסה על כוסות שיחולקו לגננות בסוף השנה, הדפסת מתנות לסוף השנה, לימי ההולדת או לחג מיוחד או פשוט הזדמנות לתת לכל ילד מזכרת משלו – אנחנו מספקים מגוון מתנות מודפסות עם הקדשה אישית לגן הילדים. 

מוצרי קידום מכירות למשרדים וחברות: 
לא רק מתנות מיוחדות אפשר להדפיס. הדפסה על מוצרים מתאימה גם למשרדים ובתי עסק שרוצים להעניק ללקוחות שלהם, לספקים או ללקוחות פוטנציאליים מוצרי קידום מכירות מיוחדים. על כוסות, חולצות, תיקי חוג ומגוון רחב של מוצרים אחרים תוכלו להדפיס תמונות לוגו, מסרים שיווקיים ועוד מגוון עיצובים לפי דרישתכם. אנחנו בקניון פרץ נשמח לייעץ, לסייע ולכוון בבחירת התמונות הנכונות, כדי שהתוצאה תהיה הכי נכונה. 

מתנות מיוחדות לכל אירוע:
לא צריך לחכות לסוף שנה כדי להעניק מתנה מיוחדת ואישית. באמצעות הדפסה על מגני הוקרה, חולצות כוסות ומוצרים נוספים אנחנו יוצרים מתנות בלתי נשכחות שקולעות בדיוק למטרה. המתנות יכולות להתאים לאורחים בחתונה שלכם, לימי הולדת מרגשים במיוחד, לאירועים עסקיים ועוד מגוון רחב של הזדמנויות. 

שילוב בין מתנות מודפסות ופריטים נוספים:
ההצע הגדול שיש לנו בחנות מאפשר לכם לשלב בין הדפסה על מוצרים ובין מגוון רחב של אפשרויות נוספות ולהרכיב מתנה מיוחדת. לצד הדפסה על חולצות, כוסות ומוצרים נוספים אנחנו מספקים גם עיצוב בבלונים, חריטות והקדשות אישיות על חפצים שונים. יחד אפשר ליצור מתנה מיוחדת ולהרכיב ערכה גדולה ומכובדת. 

הדפסה על מוצרים עושים רק בקניון פרץ

אם אתם רוצים לשווק את העסק באמצעות מוצרים לקידום מכירות, צריכים למצוא מתנה ייחודית עם מסר אישי או צריכים כמות גדולה של חולצות מודפסות או כוסות עם מסר מיוחד, אנחנו כאן בשבילכם. 
מגוון מוצרים מודפסים בהתאמה אישית מחכה לכם בקניון פרץ – רק להגיע, לבחור ואנחנו נעשה את כל השאר.