מתנות לגן ילדים

מתנות לגן ילדים

איך בוחרים מתנות לגן ילדים שירגשו הורים, גננות וילדים? 

בסוף כל שנה מתכנסים ההורים ומתלבטים – אלו מתנות כדאי לקנות לגננות ואיזו מתנה אפשר לבחור לילדים הקטנים בסוף השנה. בודקים, משווים, מחפשים, מתלבטים ולא יודעים במה לבחור מבין ההצע הגדול כל כך של מתנות לגן ילדים. 
 

מתנות לגן ילדים – מה קונים לגננת? 

הכי קשה לבחור מתנה לגננת אהובה, כזו שבכל שנה מקבלת מההורים והילדים מתנות מרגשות. השאלה העולה היא האם נוכל לרגש אותה גם השנה ולמצוא עבורה מתנה מושלמת שתיקח איתה הביתה. 
מתוך מגוון מתנות לגן ילדים שאנחנו בקניון פרץ מספקים לכם במהלך כל השנה, תוכלו למצוא כמה פריטים שעושים הרגשה אישית יותר. מחריטה על מחזיקי מפתחות וחפצים נוספים, שבאמצעותה אפשר ליצור הקדשה לגננת המיוחדת ועד לגאדג'טים, רקמה על מוצרי מגבת ועוד רעיונות שאפשר באמצעותם לתת משהו שהוא באמת מהלב. 
 

ויותר חשוב – מה יקבלו הילדים בסוף השנה? 

בדרך כלל הגננת היא ממש לא הבעיה. אפשר לפנק אותה בסוף השנה במגוון מתנות שונות, אבל הילדים הקטנים שלנו שבכל שנה גדלים ומתפתחים, מספקים לנו אתגר בבחירת מתנות לגן ילדים לקראת סוף השנה. 
אנחנו תמיד ממליצים לחשוב אישי – לנסות ולצאת מהמסגרת ולהביא באמצעות פריט שימושי מסר מהלב. אנחנו בקניון פרץ מאפשרים לכם להזמין דרך האינטרנט מגוון רחב של מתנות עם מסר אישי. 
כשמדובר על ילדים אפשר לבחור חולצות מודפסות עם תמונות או הקדשה אישית לילדים לקראת סוף השנה, לפנק את הילדים וגם את ההורים שלכם בערכות לטיולים ולפיקניקים או לבחור במוצרים כמו ספלים, סינרים, פאזלים ותיקים עם תמונה של הילד והקדשה מהגן. 
כל המוצרים האלו לא רק משאירים מזכרת מהשנה שחלפה, אלא יכולים לשמש את הילדים וההורים גם בשנה הבאה. 

 

אז מה אנחנו ממליצים לכם לקנות כמתנות לגן ילדים: 

  • תיקי שרוך: בסוף כל שנה אנחנו בדרך כלל נפטרים מהתיק הישן של החוגים וצריכים לקנות חדש. בקניון פרץ תוכלו להזמין תיקי שרוך עם הדפסת תמונה וכיתוב לכל ילד – מתנה מושלמת שתלך איתו גם לשנה הבאה.
  • פאזלים עם תמונת הילד: מתנה פופולרית במיוחד שגורמת לכל ילד להרגיש מיוחד. הפאזל עשוי עם מסגרת תמונה צבעונית ושמחה ואפשר להדפיס עליו כל תמונה שתרצו עם הקדשה. 
  • תיקי גן: עוד אפשרות לתיק, עמיד יותר וחזק יותר, היא הדפסת הקדשה ותמונה על תיקי גן. תיקי הגן של קניון פרץ נוחים לשימוש, עמידים ומגיעים במגוון צבעים כך שהילד יוכל להשתמש בהם בכיף גם בשנה הבאה. 
  • ספלים: אין כמו לשתות את השוקו של הבוקר בספל שמרגיש שהוא רק שלנו. אנחנו מציעים הדפסה של הקדשה, תמונה וכל דבר אחר שתרצו על גבי ספלים לבנים שגם ילדים אוהבים. 
  • סינרי ילדים: בחופש הגדול אנחנו מציירים, אופים ומבשלים עם הילדים – לכן מתנה כמו סינר עם הקדשה מיוחדת היא מתנה נהדרת לקראת החופש. 
  • הדום/קופסת איחסון עם תמונה והקדשה אישית: מתנה פופולרית במיוחד ומאוד שימושית. ניתן לשבת על ההדום ( עד 100 קילו) ובנוסף לאחסן בתוכו משחקים. 
  • ציידנית אישית לילד: עם תמונה והקדשה אישית. מוצר מקסים ושימושי.
  • קלמר עם תמונה והקדשה אישית: מתנה מרגשת לילד העולה לכיתה א' ובכלל לילדי הכיתה המתחדשים בקלמרים חדשים מידי שנה .
  • מוצרים מגניבים וכייפים לחופשת הקיץ: כסא -ים, תיק שרוכים, כובע, קפוצ'ון מגבת .

* כל המוצרים כוללים תמונה והקדשה אישית .
 
אם אתם מחפשים מתנות לגן ילדים קניון פרץ הוא המקום לעצור בו – הזמנה קלה ונוחה דרך האתר של מגוון מוצרים משמחים – לילדים ולכל הצוות.