חריטה

חריטה

לפעמים שורה משיר היא מזכרת מרגע מיוחד, שכדאי לתעד גם כשבוחרים מתנה שימושית מאד. לפעמים מדובר בתזכורת לתאריך בלתי נשכח, כמו יום נישואין, לידה או יום הולדת חגיגי. לפעמים פשוט מדובר בתזכורת לאיך אנחנו מרגישים – תזכורת שאנחנו רוצים לתעד במילים שילכו עם האדם שאנחנו אוהבים לכל מקום. 

באמצעות חריטה אפשר ליצור מתנות שמנציחות בדיוק את הדברים האלו. 

בקניון פרץ אנחנו חורטים על גבי מגוון רחב של מוצרים את המילים שלכם, התאריכים והרגעים הבלתי נשכחים ויוצרים מתנות שכיף להעניק למי שאוהבים. 

חריטה על עטים

עטים הם מתנה מיוחדת במינה לכל אירוע. הם יכולים להנציח רגע כמו חתימה על כתובה לפני החופה, לסמן קידום בעבודה או להוות מתנה מעולה לחגים – לספקים, ללקוחות ולכל מי שאיתכם.

אנחנו חורטים על עטים הקדשות אישיות, מסרים שיווקיים וכל צירוף מילים שתרצו. מתאריכים חשובים ועד פתגמים, מאיחולי הצלחה ועד למסר עסקי – החריטה על העטים מאפשרת לכם להעניק מתנה עם מסר לכל מי שתרצו, מתנה שימושית שתחזיק מעמד הרבה מאד זמן. 

בקניון פרץ אנחנו מציעים חריטה על עטים מעוצבים במגוון צבעים, העשויים ממתכת עמידה. חלק מהעטים מגיעים בתוך קופסה מהודרת. 

חריטה על מחזיקי מפתחות

אנחנו מבצעים חריטה על מחזיקי מפתחות במגוון צורות ודגמים. תוכלו למצוא אצלנו חמסות מהודרות, תפילת הדרך, גלובוס, עגליון ועוד מגוון רחב של צורות שונות של מחזיקי מפתחות.
 
מחזיק מפתחות עם הקדשה אישית שמבוצעת באמצעות חריטה או כל מסר אחר, יכולים לשמש כמוצר קידום מכירות, כמתנה מיוחדת ואישית וכפריט שאתם מחלקים ללקוחות או ספקים. מחזיקי מפתחות יכולים להוות מתנה מושלמת לאורחים בחתונה שלכם, עם חריטה מיוחדת של תאריך החתונה ושם בני הזוג ויכולים להיות מתנה גם לאירוע כמו בת או בר מצווה, ברית וכדומה. 

למה דווקא חריטה אצלנו? 

בקניון פרץ מבחר ענק של אפשרויות חריטה למשל: עטים ,שעוני יד,תכשיטים, אולריםלדרמן,מחזיקי מפתחות ואפילו מפרט לגיטרה.
ניתן לחרוט במקום ולקבל את המוצר תוך זמן קצר.
בקניון פרץ תמיד מתפתחים ומביאים את המכונות הכי מתקדמות עם התוצאות הכי מדוייקות.
אבל הכי חשוב ,אנחנו תמיד שמחים לעזור בבחירת המתנה, להמליץ, לייעץ ולהיות אתכם בכל שלב עד לבחירה המושלמת.